Haber

Son Dakika: Gökhan Gönül futbolu bıraktı

Türkiye’nin yetiştirdiği en uygun sağ beklerden biri olan Gökhan Gönül, 38 yaşında futbol kariyerine son verdi. Gönül, kramponları astığını sosyal medya hesabından duyurdu.

“EN İÇTEN YOLUMLA SENİ KIRMAK İSTEDİM”

Gökhan Gönül yaptığı açıklamada, “Hayallerimin çok ötesinde yaşadığım 25 yıllık futbol hayatıma artık veda zamanı. heyecan çok yoğun,söyleyecek çok sözüm,seçmekte zorlandığım yüzlerce anım var.Bugün sadece en içten sadece sana veda etmek istedim.

“TEŞEKKÜR EDERİM”

Önce elimden tutan Bursa Yolspor’daki hocalarım başta olmak üzere Gençlerbirliği, Hacettepe, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Çaykur Rizespor’daki tüm çalışma arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ederim; Bu camiaların maaşlı formalarını giymeme imkan veren başkanlarıma şükranlarımı sunuyorum… Bazen zorlandığım basın mensupları olan tüm dostlarıma emekleri için teşekkür ediyorum. konuşmayı sevmeyen biri değilim Ağır çalışma koşullarına rağmen bana karşı anlayışınızı hiç kaybetmediniz, teşekkürler. Ayrıca her zaman yanımda olan aileme, arkadaşlarıma ve tüm futbol emekçilerine teşekkür ederim.

“SENİ YENİDEN GÖRMEK İSTİYORUM”

En özel teşekkürü en sona sakladım. Formayı her giydiğimde elimden gelenin en iyisini yaptım: Terledim, kanım döküldü. Hatalar yaptım, kırdım, kırdım, yeniden başladım. Bugün 25 yılıma dönüp baktığımda, benim için çalışan tüm hayranlarıma tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum. Varlığınız için, desteğiniz için, sinirlendiğinizde gösterdiğiniz samimi tepki için canı gönülden teşekkür ederim. Tüm bu 25 yıl kendime sakladığım en güzel miras. Futbolu çok seven ve futboldan kopamayan biri olarak tekrar görüşmek dileğiyle… Saygılarımızla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu